TRAFİK POLİSLERİNDEN SÜRÜCÜLERE ŞEKER VE KOLONYA İKRAMI

186 okunma

Malkara İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı İlçe Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri “Karayolu Trafik Haftası” kapsamında renkli bir etkinliğe imza attı.

İlçe Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri sürücülere şeker, kolonya, çikolata vb. gibi çeşitli ikramlarda bulundu.

TRAFİK POLİSİ ÇOCUKLARI UNUTMADI

“Karayolu Trafik Haftası” kapsamında düzenlenen etkinlikte araç sürücülerinin yanı sıra yolculuk eden diğer vatandaşlara da çeşitli ikramlarda bulundu. Çocuk yolculara da şeker ve çikolata ikram edildi.

T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından 2019 yılı “Yaya Öncelikli Trafik Yılı” ilan edilmişti. Bu bağlamda Malkara Belediyesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yayalara karşı farkındalık oluşturmak adına özel yaya yolları tasarlamıştı. Trafiğin yoğun olduğu bölgeler öncelikli olmakla birlikte yeni yaya geçitleri hayata geçirilmişti.

2019 YILININ “YAYA ÖNCELİKLİ TRAFİK YILI” OLDUĞU BİR KEZ DAHA VURGULANDI

“Karayolu Trafik Haftası” kutlayan Trafik Polisleri, sürücülere, ilçede yeni yapılan yaya geçitleri hakkında da bilgiler verdi. 2019 yılının “Yaya Öncelikli Trafik Yılı” olduğu bir kez daha vurgulandı.

Sürücülere ve vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunan Trafik Polisleri bunlara ek olarak çeşitli bilgilerin yer aldığı el broşürlerini de vatandaşlara ve sürücülere dağıttı.

“TÜRK POLİSİNİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Vatandaşlar Trafik Polisi’nin yaptığı bu etkinlikten dolayı memnun kaldığını dile getirdi. Aynı zamanda vatandaşlar gece gündüz demeden vatandaşların huzuru ve güveni için çalışan polis memurlarının her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top