TRAKYA KALKINMA AJANSI YETKİLİLERİ TARAFINDAN İLK İZLEME ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

191 okunma

Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği ve Başvuru Rehberi hükümlerine uygun olarak gerçekleştirilen değerlendirme süreci tamamlanmış olup mali destek almaya hak kazanan TR21 / 18 / KÖA / 0034 Referans Numaralı “Malkara Kültür ve Sanat Parkı Çevre Düzenleme Projesi” isimli projenin Uygulama Sözleşmesi 11 Eylül 2018 tarihi itibari ile Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS)’ne yüklenmiş olup, 15 ay sürecek projenin uygulama süreci başladı.

Uygulama sürecinin başlamasına istinaden Trakya Kalkınma Ajansı yetkilileri tarafından gerçekleşen İlk İzleme Ziyareti ve Toplantısı Malkara Belediyesi Proje Yürütme Biriminde Trakya Kalkınma Ajansı İzleme Uzmanları ile Malkara Belediyesi Proje Uygulama Ekibinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Toplantıda projeye ait ana bütçe kalemleri, faaliyetlerin tanımı ile başlangıç ve bitiş tarihlerinin tespiti, satın alımların gerçekleşmesi esnasında izlenecek adımların belirlenmesi, performans göstergelerinin kontrolleri ve oluşabilecek ihtiyaçların listeleri hakkında fikir alışverişinde bulunulmuş olup gerekli noktalar not altına alındığı belirtildi.

Yetkililer, Önümüzdeki günlerde proje satın alma planının hazırlanması ve proje görünürlük faaliyetleri ve materyallerin hazırlığı uygulaması aşaması tamamlanacak olup projemizin bir sonraki aşaması olan Kültür ve Sanat Parkı Çevre Düzenlemesi Yapım İşine Ait İhale Dosyasının Hazırlanması ve İhalesi sürecine geçileceğini belirttiler. (Nurdan Yavuzcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top