TRAKYA ŞAMPİYONASI’NDAN MALKARAYA 3’Ü ALTIN TOPLAM 10 MADALYA

156 okunma

Malkaralı gençler “Trakya Şampiyonası”na damga vurgu.

Malkaralı deneyimli ve başarılı Milli Takım Antrenörü Gökhan Fındık: “Takım olarak yine en üst sıralarda yer alıp Malkara’yı yine zirvede tuttuk” dedi.

Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesi’nde Taekwondo Trakya Şampiyonası düzenlendi. Trakya Şampiyonasına katılan Malkaralı gençler 3’ü altın toplam 10 madalya kazanarak organizasyona damga vurdu.

Milli Takım Antrenörü Gökhan Fındık, Trakya Şampiyonası sonrasında yapmış olduğu açıklamada şunları ifade etti:

“EN ÜST SIRALARDA YER ALIP MALKARA’YI YİNE ZİRVEDE TUTTUK”

“Trakya Taekwondo Şenliği bir birinden çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Takım olarak yine en üst sıralarda yer alıp Malkara’yı yine zirvede tuttuk. 3’ü altın madalya olmak üzere toplamda 10 madalya kazandık. Malkara’yı en iyi şekilde temsil etmenin ve ilçeye başarılar ile dönmenin gururunu yaşıyoruz.”

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkaralı gençleri tebrik etti ve şunları ifade etti:

“SPORCULARIMIZA BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM”

“Lüleburgaz’da düzenlenen 28. Trakya Taekwondo Şenliği’nde ilçemize kupalar getiren Malkara Taekwondo Spor Kulübü sporcularının antrenörü Gökhan Fındık ziyaretime gelerek, sporcularımızın kazandıkları kupaları şahsıma hediye etti. Malkara Taekwondo Spor Kulübü antrenörü Gökhan Fındık’a gerçekleştirdiği ziyaret için teşekkür ederim. Sporcularımızın böyle başarılı sonuçlar elde etmeleri bizleri her zaman gururlandırıyor. Sporcularımıza başarılarının devamını diliyorum.”

Trakya Şampiyonası’nda dereceye giren isimler ve sıralama şu şekilde:

“EMEĞİ GEÇEN TÜM TEKNİK EKİBİME TEŞEKKÜR EDİYORUM”

*Tuğra Ekinci 30 Kg (1.) Trakya Şampiyonu
*Elif Şevval Yılmaz +50 Kg (1.) Trakya Şampiyonu
*Beste Türkoğlu +59 Kg (1.) Trakya Şampiyonu

*Berker Emir Bozkurt 33 Kg 2.
*Alperen Ahmet Çelik 51 Kg 2.
*Hüseyin Ağlatma 55 kg 2.

*Enes Fıçı 36 Kg 3.
*Sena Belli 44 Kg 3.
*Mustafa Can Doğan 45 Kg 3.
*Yiğit Özçetin 27 Kg 3.

“GÜCÜMÜZ BİRLİĞİMİZDENDİR”

Milli Takım Antrenörü Gökhan Fındık, düzenlenen turnuvada ilçeye madalyalar ile dönen ve Malkara’yı en iyi şekilde temsil eden öğrencilerine teşekkür etti ve sözlerini şöyle tamamladı:

“Öğrencilerimizle birlikte ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek yine madalyaları toplamaya devam ediyoruz. Emeği geçen tüm teknik ekibime teşekkür ediyorum. Gücümüz birliğimizdendir.”

Medya Batı Gazetesi olarak Malkara’yı Trakya Şampiyonası’nda temsil eden ve ilçeye 3’ü altın toplamda 10 madalya ile dönen gençleri, Milli Takım Antrenörü Gökhan Fındık’ı ve tüm teknik ekibi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top