TRAKYAKA YENİ YILIN İLK TOPLANTISINI EDİRNE’DE GERÇEKLEŞTİRDİ

114 okunma

Trakya Kalkınma Ajansı, Ocak ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım Başkanlığında Edirne’de gerçekleştirdi.

Edirne’de bir restoranda düzenlenen toplantıya Tekirdağ Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yıldırım, Kırklareli Valisi Osman Bilgin,  Edirne Valisi Ekrem Canalp, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Saffet Üresin, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altıntel ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin katıldı.

2018 YILI FAALİYET RAPORU GÖRÜŞÜLDÜ VE YAYINLANMASINA YÖNELİK KARAR ALINDI

Bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesinin ardından Ajans Yönetim Kurulu toplantısı Genel Sekreter Mahmut Şahin’in gündemi arz etmesiyle başladı. 2018 yılı faaliyet raporu görüşüldü ve yayınlanmasına yönelik karar alındı. Ardından Genel Sekreter’in 2019 yılında mal ve hizmet alımlarındaki yetki sınırları belirlendi. Toplantı dilek ve temennilerin iletilmesi ile sona erdi. (Haber Merkezi)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top