TRAKYAKENT NİSAN AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

132 okunma

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği TRAKYAKENT, Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Birlik Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda yapıldı.

Toplantıda, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlanırken, Birlik Encümen Üyeleri, Kültür Komisyonu Üyeleri ve Plan Bütçe Komisyonu Üyelerinin seçimi yapıldı.

Kapalı oylama ile belirlenen yeni Yönetim Kurulu üyeliklerine; Büyükmandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez, Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Vize Belediye Başkanı Sedat Balkı ve Büyükçekmece Belediyesi Meclis Üyesi Coşkun Tanış seçildi.

Yeni Kültür Komisyonu Üyeleri açık oylama ile Aysel Altaç, Aynur Özbirge, Serdar Ürkmez, Numan Şen, Oğuz Çakmak olurken, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeliklerine de yine açık oylama ile Bayram Şeker, Serhan Top, Ahmet Uzun, Temel Ürek ve Celalettin Göçmen seçildi.

Toplantının gündem maddelerinden olan İpsala Belediyesi'nin üyelikten ayrılma talebi de görüşülerek karara bağlandı.

Başkan Kadir Albayrak, yeni Yönetim Kurulu Üyelerine ve Kültür Komisyonu ile Plan ve Bütçe Komisyonu Üyelerine hayırlı olsun dileklerini iletirken, TRAKYAKENT Belediyeler Birliği olarak çalışmalara yeni dönemde de aynı özveriyle devam edeceklerini belirtti. Başkan Albayrak, toplantıya katılım gösteren üyelere teşekkür etti. (Haber Merkezi)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top