TÜRKİYE GENÇLER TAEKVONDO ŞAMPİYONASI'NA İLÇEMİZDEN 5 SPORCU KATILACAK

299 okunma

Antalya’da yapılacak olan Türkiye Gençler Taekvondo Şampiyonası'na katılacak olan Malkara Taekvondo Spor Kulübü sporcuları uğurlandı.

    Türkiye Gençler Taekvondo yarışmasına katılacak olan sporcularla tek tek ilgilenen AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk,”Sizlerden umutluyuz, dereceler bekliyor başarılar diliyorum. Her zaman hedeflerinizi yüksek tutarak çalışmalarınıza hız verin. Sizleri olimpiyatlarda da görmek istiyoruz, maddi ve manevi olarak her zaman yanınızdayız.” dedi.

   Türkiye Taekvondo Federasyonu Malkara Taekwondo Spor Kulübü Antrenörü Gökhan Fındık nezaretinde Batuhan Fındık, Emre Dağ, Beste Türkoğlu, Barış Bıçakçı ve Türker Akçay  10-14  Ocak 2018  tarihinde Antalyada yapılacak olan Türkiye Gençler Taekvondo Şampiyonasına iddialı hazırlandıklarını ve Malkara’ya derece ile döneceklerini ifade ettiler,

    Malkara Taekvondo Spor Kulübü sporcularını AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Uğur Kesici, AK Parti Gençlik kolları, Malkara Taekwondo Spor Kulübü  sporcuları ve aileleri Antalya’ya uğurlayarak başarılar dilediler. (Alper Eral)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top