VALİ MEHMET CEYLAN SARAY’DA MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

147 okunma

İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün genelgesi gereğince, Vali Mehmet Ceylan başkanlığında yapılan “Muhtarlarla Toplantısı” nın Nisan ayı toplantısı Saray İlçesinde düzenlendi.

 Toplantıda konuşan Vali Ceylan; “Muhtarlarımızla her ay bir İlçemizde toplantı yapıyoruz Nisan ayı toplantımızı ‘da Saray İlçemizde yapmayı planladık. Bu toplantılar sayesinde hem ilçelerde görevli muhtarlarımızla tanışıyoruz hem de sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı bizzat dinleyerek sizlerin görüşlerinizi alıyor, birlikte çözüm üretmeye çalışıyoruz. Saray İlçesinde yaz sezonu gelmesiyle günübirlik tatilciler ve yazlıkçılar nedeniyle nüfusta ciddi bir artış ve hareketlilik oluyor. Sizlerin hırsızlık ve asayiş olaylarına karşı duyarlı olmanızı, emniyet ve jandarma ile irtibat kurmanızı istiyoruz. Toplantımıza katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 Vali Ceylan’ın konuşmasının ardından, muhtarlar söz alarak mahallelerin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini Vali Ceylan’a ve yetkililere ilettiler.

 Toplantıya Vali Mehmet Ceylan’ın yanı sıra; Saray Kaymakam V. Mehmet Yüzer ,  İlçe Jandarma Komutanı Emrah Kaya, İlçe Emniyet Müdürü Yaşar Terzioğlu, İl Mahalli İdareler Müdürü Aysel Erkmen , İlçe Yazı işleri Müdürü Şükran Feride Kaya, Kurum Müdürleri ve Muhtarlar katıldı. (Haber Merkezi)

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top