VEKİL CANDAN YÜCEER’DEN MUHTARLARA TAM DESTEK

464 okunma

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer Malkaralı Muhtarlar ile bir araya geldi.

Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Malkara Muhtarlar Derneği Olan Genel Kurul Toplantısı’nda muhtarları ziyaret etti.

 Muhtarlar ile sohbet eden Milletvekili Candan Yüceer onların sorunlarını ve isteklerini tek tek dinledi. Milletvekili Candan Yüceer ziyaret kapsamındaki konuşmasında şunları ifade etti:

“BAŞARILARIZ İNŞALLAH DAİM OLSUN”

“Malkara Muhtarlar Derneği Olağan Genel Kurul Toplantınız, seçiminiz hayırlı uğurlu olsun. Yeni seçilen ve mevcut muhtarlarımıza bir kez daha görevleri hayırlı olsun demek istiyorum. Başarılarız inşallah daim olsun.

“ANKARA’DA, TEKİRDAĞ’IMIZ İÇİN MALKARA’MIZ İÇİN ELİMİZDEN NE GELİYORSA MÜCADELE ETMEYE SİZLERLE BİRLİKTE DEVAM EDECEĞİZ”

Bizler Ankara’da, Tekirdağ’ımız için Malkara’mız için elimizden ne geliyorsa mücadele etmeye sizlerle birlikte devam edeceğiz. Sizler gerçekten toplam için çok kıymetlisiniz. Halkımızla yüz yüze olan temsilcilerimizsiniz.

Demokrasinin ilk adımı, hizmetin ilk durağı, mahallelerdeki çözümün ilk adresi siz değerli muhtarlarımızdır. Bizler bunun bilincindeyiz.

“BU ÜLKEDE SİVİL DEMOKRASİ GELİŞECEKSE, HİZMET KÜLTÜRÜ OTURACAKSA BU SİZ MUHTARLARIMIZ SAYESİNDE OLACAK”

Bu ülkede sivil demokrasi gelişecekse, hizmet kültürü oturacaksa bu siz muhtarlarımız sayesinde olacak. O yüzden başımızın üzerinde yeriniz var. Canımız size feda. Bir kez daha görevlerinizde başarılar dileyerek tekrardan Allah utandırmasın diyor ve sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.”

Ziyaret kapsamında CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer’e, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul da eşlik etti. Ziyaret yapılan konuşmaların ardından günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top