Yamaç Paraşütü Milli Parklar İle Buluştu

81 okunma

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Tekirdağ Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen “2. Yamaç Paraşütü Milli Parklar İle Buluşuyor” etkinliğine katıldı.

ETKİNLİKLER İLE BULUŞMAYA RENK KATTI

Yeniköy Mevkisi Kartaltepe Tabiat Parkı’nda gerçekleşen etkinlikte DJ performansları, Grup Beynelminel Konseri, İllüzyonist Abidin Özçelik’in İllüzyon Gösterisi, NKÜ Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Evren CABİ’ nin “Tekirdağ Bitki Hazinesi“ Resim Sergisi katılımcıların beğenisine sunuldu.

YÖRESEL İKRAMLAR İLE DAMAK TADINA DA HİTAP EDİLDİ

Yöresel ikramlar ile katılımcıların damak tadına da hitap eden “2. Yamaç Paraşütü Milli Parklar İle Buluşuyor” etkinliğinde Namık Kemal Üniversitesi Halkoyunları Ekibinin Gösterisi büyük beğeni topladı.

BAŞKAN YÜKSEL: “YAMAÇ PARAŞÜTÜ ŞEHRİMİZİN TANITIMI AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ”

Etkinlik sonunda açıklamalarda bulunan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel yamaç paraşütünün şehrimiz için önemine değindi. Yüksel; “Türkiye’nin en iyi yamaç paraşütü parkurlarından birine sahibiz. Yamaç paraşütü şehrimizin tanıtımı açısından çok önemli. Bu yıl 2.’si düzenlen Yamaç Paraşütü Milli Parklar İle Buluşuyor etkinliği gibi şehrimizi başarıyla tanıtacak etkinliklere Süleymanpaşa Belediyesi olarak her zaman desteğe hazırız.” açıklamasında bulundu.

BAŞKAN YÜKSEL’E PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Öte yandan Başkan Yüksel’e katkılarından dolayı plaket takdim edilirken Başkan Yüksel’de “Emeği geçen herkese halkım adına teşekkür ederim.” diye konuştu. (Haber Merkezi)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top