YARIŞMALARDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

354 okunma

Malkara İlçesi’nde eğitim öğretim gören ilkokul ve ortaokul öğrencileri arasında, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, 23 Nisan Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası, Kros, Satranç, Resim ve Şiir yarışmaları düzenlendi. Düzenlenen yarışmalar sonunda dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı.

Programda dereceye giren öğrencilere ödülleri Malkara Kaymakamı Erkan Karahan, 95. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Erdem Murat Tatlı, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Cumhuriyet Başsavcısı Özdemir Dede, İlçe jandarma Bölük Komutanı J.Bnb. Murat Kızıltan, İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, İlçe Spor Müdürü Remzi Barış ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç tarafından verildi.

 DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER VE OKULLARI ŞU ŞEKİLDE,

 23 NİSAN KUPASI HALI SAHA FUTBOL TURNUVASINDA,

 MİNİK ERKEKLER

1-Nurten Hüsnü Pullukçu İlkokulu

2-Hacıilbey İlkokulu

3-Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

KÜÇÜK ERKEKLER

1-Atatürk Ortaokulu

2-Şehit Selim Vural Ortaokulu

3-Nurten Hüsnü Pullukçu Ortaokulu

 23 Nisan Kupası Halı Saha Futbol Turnuvasında Minik Erkekler ve Küçük Erkekler kategorilerinde dereceye giren öğrencilerin ödülleri Malkara Kaymakamı Erkan Karahan tarafından verildi.

 YILDIZ KIZLAR

1-Mustafa Uysal Ortaokulu

2-Kozyörük Ortaokulu

3-Atatürk Ortaokulu

YILDIZ ERKEKLER

1-Şehit Selim Vural Ortaokulu

2-Atatürk Ortaokulu

3-Yörük Ortaokulu

 23 Nisan Kupası Halı Saha Futbol Turnuvasında Yıldızlar Kızlar ve Yıldızlar Erkekler kategorilerinde dereceye giren öğrencilerin ödülleri 95. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Erdem Murat Tatlı tarafından verildi.

 KROS YARŞMASINDA,

 MİNİK KIZLAR (800 Metre)

1-Yağmur Tulumcu (Fevzi Çakmak İlkokulu)

2-Rümeys Sağlam (Mehmet Akif Ersoy İlkokulu)

3-Gözde Paşa (Fevzi Çakmak İlkokulu)

  MİNİK ERKEKLER (1000 metre)

1-Yılmaz Yedekçi (75.Yıl İlkokulu )

2-Arda Fil (Fevzi Çakmak İlkokulu)

3-Ali Ergün (Mehmet Akif Ersoy İlkokulu)

 Kros yarışmasında Minik Kızlar ve Minik Erkekler kategorilerinde dereceye giren öğrencilerin ödülleri Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul tarafından verildi.

 KÜÇÜK KIZLAR (1200 metre)

1-Kader Kıp (Murat Erbay Ortaokulu)

2-Hilal Cihangir (Merkez Ortaokulu)

3-Betül Çakır (Mustafa Uysal Ortaokulu)

KÜÇÜK ERKEKLER (1500 metre)

1-Muhayyed Al Muhanned (Nurten Hüsnü Pullukçu Ortaokulu)

2-Mehmet Can Kurt (Murat Erbay Ortaokulu)

3-Berkay Tosun (Atatürk Ortaokulu)

 Kros yarışmasında Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler kategorilerinde dereceye giren öğrencilerin ödülleri Cumhuriyet Başsavcısı Özdemir Dede tarafından verildi.

 YILDIZ KIZLAR (2000 metre)

1-İrem Çelik (Hemit Ortaokulu)

2-Kübra Kuş (Şehit Selim Vural Ortaokulu)

3-Elif Aydın (Hemit Ortaokulu)

YILDIZ ERKEKLER (3000 metre)

1-Serhat Paşa (Şehit Selim Vural Ortaokulu)

2-Can Polat Işık (Şehit Selim Vural Ortaokulu)

3-Gökhan Tulumcu (Şehit Selim Vural Ortaokulu)

 Kros yarışmasında Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorilerinde dereceye giren öğrencilerin ödülleri Malkara İlçe Spor Müdürü Remzi Barış tarafından verildi.

 SATRANÇ YARŞMASINDA,

 MİNİK ERKEKLER

1 –Eymen Naz (Nurten Hüsnü Pullukçu İlkokulu)

2- Yağız Özer (İrfan Macar ilkokulu)

3- Furkan Yusuf Özçiçek (İrfan Macar ilkokulu)

MİNİK KIZLAR

1 –İrem İşbilen (Hüseyin Köse İlkokulu)

2- Şeymanur Özçiçek (İrfan Macar ilkokulu)

3- İldem Nur Parlakkaya (Mehmet Akif Ersoy ilkokulu)

 Satranç yarışmasında Minik Kızlar ve Minik Erkekler kategorilerinde dereceye giren öğrencilerin ödülleri Malkara İlçe jandarma Bölük Komutanı J.Bnb. Murat Kızıltan tarafından verildi.

 KÜÇÜK ERKEKLER

1-Egemen Arı (Hüseyin Köse İlkokulu)

2-Galip Ozan Ertan (Hüseyin Köse İlkokulu)

3-Mert Gülmez (75. Yıl İlkokulu)

KÜÇÜK KIZLAR

1-Azra Metin (75. Yıl İlkokulu)

2-Gülce Doğru (Nurten Hüsnü Pullukçu İlkokulu)

3-Elif Vardar (Hüseyin Köse İlkokulu)

 Satranç yarışmasında Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler kategorilerinde dereceye giren öğrencilerin ödülleri Malkara İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya tarafından verildi.

YILDIZ ERKEKLER

1-Özenç Aktay Akay (Atatürk Ortaokulu)

2-Sefer Çimen (Nurten Hüsnü Pullukçu Ortaokulu)

3-Yiğiter Çakır (Mustafa Uysal Ortaokulu)

YILDIZ KIZLAR

1-Cansu Baykuşlar (Atatürk Ortaokuku)

2-Melike Or (Atatürk Ortaokuku)

3-Ayşenur Kezmez (Atatürk Ortaokuku)

 Satranç yarışmasında Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorilerinde dereceye giren öğrencilerin ödülleri Malkara İlçe Spor Müdürü Remzi Barış tarafından verildi.

 İLKOKULLAR ARASI RESİM YARIŞMASINDA,

1-Hüseyin Köse İlkokulu 3/A Sınıfı öğrencisi Gökçe Bingül

2-İrfan Macar İlkokulu 4/A Sınıfı öğrencisi Eylül Polat

3-Nurten Hüsnü Pullukçu İlkokulu 2/A Sınıfı öğrencisi Sema Aci

 ORTAOKULLAR ARASI ŞİİR YARIŞMASINDA,

1-Sağlamtaş Cumhuriyet Ortaokulu 8/A sınıfı öğrencisi Zeynep yağmur Simen (Şiirinin Adı: 1920’den Beri)

2-Merkez Ortaokulu 6/A sınıfı öğrencisi Lale Dağhan (Şiirinin Adı: 23 Nisan)

3-İmam Hatip Ortaokulu 5/A sınıfı öğrencisi Ayşenur Alemdar (Şiirinin Adı: Çocukların Armağanı 23 Nisan)

 İlkokullar ve Ortaokullar arası Resim ve Şiir yarışmalarında dereceye giren öğrencilerin ödülleri Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç tarafından verildi. (Murat Yayın)

 

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top