YÜZME BRANŞINDA SBGSK’DEN TEKİRDAĞ’A 4 MADALYA

195 okunma

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü yüzme branşında 3 sporcu ile Tekirdağ İl Karması’na destek verirken kulüp sporcuları turnuvadan 4 madalya ile dönmeyi başardı.

Gebze’de gerçekleşen Analig Yüzme Yarışları Marmara Bölge Yarışları’nda mücadele eden Tekirdağ İl Karması’nda yer alan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Nil Asya Alkan, Özgür Seyrel ve Defne Sam Alkan katıldı.

NİL ASYA ALKAN 3 MADALYA İLE DÖNDÜ

Nil Asya Alkan 100 metre sırtüstü, 50 metre sırtüstü ve 50 metre serbest kategorilerinde üçüncü olarak Tekirdağ’a 3 bronz madalya kazandırırken ayrıca Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları 4x100 metre bayrak yarışında da Tekirdağ İl Karması ile birlikte Marmara Bölge dördüncülüğünü elde ederek madalya almaya hak kazandı.

GÖKÇE: “ÜLKE ÇAPINDA DAHA DA BAŞARILI SONUÇLAR ALACAĞIMIZIN İNANCINDAYIM”

Yarışlar sonrası açıklamalarda bulunan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü yüzme branşı antrenörü Gökçe Kıran her geçen daha iyiye gittiklerinin altını çizerken; “Çok küçük yaşlarda hatta hiç yüzme bilmeden başlayan bu mücadele de şehri temsil eder hale gelen sporcularımız ile gurur duyuyorum. Her geçen daha iyiye gidiyoruz. Ülke çapında daha da başarılı sonuçlar alacağımızın inancındayım. Mücadele eden öğrencilerimi tebrik ediyorum.” dedi.

EŞKİNAT VE TANER’E TEŞEKKÜR

Desteklerinden dolayı Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Deniz Taner ve Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a da teşekkür eden antrenör Kıran; “Yüzme alanında sporcularımızın çabaları ve bizlerin emeklerinin yanı sıra hem maddi hem de manevi olarak bizlerden desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyen Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Deniz Taner ve Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top